logo

9. YAPEX FUARI’NIN GÖZDESİ SAFRANBOLU OLDU

Tarihi Kentler Birliği’nin desteği ve Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı’nın işbirliğiyle düzenlenen 9. YAPEX Restorasyon, Kültür Mirası ve Koruma Fuarının gözdesi ‘Safranbolu’ oldu.

İlk gün açılışın ardından oldukça yoğun bir ziyaretçi gurubunu ağırlayan Safranbolu standı ikinci günde de revaçta.

6 kişilik ekibi ile standa gelen misafirlerle bizzat ilgilenen ve Safranbolu’yu her platformda büyük bir başarı ile temsil ettiklerini kaydeden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı (YAPEX)’in ikinci gününde de Safranbolu standının ziyaretçi akınına uğradığını söyledi.

Böylesi önemli ve yoğun katılımlı bir fuarda Safranbolu’nun ön plana çıkmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Başkan Köse;  “Fuarın ikinci günü olmasına karşın standımız oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Bununla birlikte tanıtım içeren argümanlarla birlikte broşür ve lokum ikramlarında bulunuyoruz. Safranbolu’muzu tanıtmak ve turizmine katkı sağlayabilmek için çalışmaktayız. İnşallah buradan güzel bir fuar dönemi geçirip geri döneceğiz” şeklinde konuştu.

Standı çok sayıda protokol üyesinin ziyaret ettiğini belirten Başkan Köse;  “Burada aynı zamanda pek çok tur şirketi ve turizm acentesi ile de görüşme fırsatı bulduk.  Standımızı ziyaret eden ve Safranbolu’ya ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.