logo

10 Ocak 2019

AK PARTİ BAŞKAN ADAYI UYSAL GAZETECİLERİ UNUTMADI

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi. 

Sabah kahvaltısında gazeteciler ile bir araya gelen Uysal, yaptığı konuşmada “Tüm çalışan gazetecilerin gününü tebrik ediyorum. Gazetecilerin ne zor şartlar altında, gazetecilik faaliyetlerini gerçekleştirdiklerini biliyoruz. İnşallah el ele, kol kola girdiğimiz zaman, bu zorlukların tamamını olmasa da bir kısmını kendi aramızda aşacağımızı düşünüyoruz. Gazeteciler Günü ile bizim seçim çalışmaları aynı tarihe geldi. Hepimizin gayesi, şehrimizi daha güzel günlere taşımak. Bu amaçla da şimdiye kadar yapmış olduğumuz iş birliğinin, bundan sonrada artarak devam etmesini arzu ediyorum ve tekrar gününüzü kutluyorum” dedi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Burhanettin Uysal’ın konuşmasından sonra Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya da bir teşekkür konuşması yaptı. Başkan Kaya “Bizleri bu anlamlı günde unutmayan ve bir araya getirerek, gazetecilerle birlikte olan AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Burhanettin Uysal’a tüm gazeteci arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.