logo

BAKAN KURUM “KARDEMİR MEDARI İFTİHARIMIZ”

Sabah Gazetesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Hedef 2023 Büyük Türkiye Zirvesi”ne katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kardemir Genel Müdürü Dr. Hüseyin Soykan ile de bir araya gelerek Kardemir’in çevre yatırımlarıyla ilgili bilgi aldı.

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenen zirvenin açılışı öncesinde Kardemir standını ziyaret eden Bakan Kurum’a çevre yatırımları ile ilgili bilgiler veren Genel Müdür Dr. Hüseyin Soykan, şirketin geçtiğimiz yıl Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunduğu plan kapsamındaki tüm çevre yatırımlarının tamamlandığını ve Mart ayından itibaren Bakanlığa online veri akışının gerçekleştiğini söyledi.

Kardemir’in kurulduğu 1937’den itibaren ülkemiz için güzel işler yaptığını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum da “ Kardemir ülkemizin medar-ı iftiharı bir kuruluş. Önemli yatırımlar yapıyor. Karabüklü hemşerilerime ve tüm Kardemir ekibine selamlarımı gönderiyorum” dedi.

Türkiye’nin 2023 vizyonu ve gelecek stratejilerinin tartışıldığı zirvede Kardemir Genel Müdürü Dr. Hüseyin Soykan Savunma Sanayii, Kardemir Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Furkan Ünal ise İhracat konulu panellerde konuşmacı olarak yer alıyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.