logo

BAŞKAN KÖSE, PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 2019’un son mesai gününde belediye personelinin yeni yılını kutladı.

Mesai bitiminde Başkanlık katında gerçekleşen kutlama programında Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal ve Ahmet Şahin’de hazır bulunurken Başkan Köse, personeline çeşitli hediyeler verdi.

Safranbolu Belediyesinin büyük bir aile olduğunu her fırsatta dile getiren Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “Yeni umutlarla girmeye hazırlandığımız 2019’un son mesai gününde değerli mesai arkadaşlarımın yeni yılını kutlamak amacı ile böyle bir etkinlik düzenledik” dedi.

Nisan ayından bu güne dek bu büyük ailenin her ferdi ile birlikte Safranbolu’ya ve Safranbolu halkına hizmet etme çabası içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Köse; “ Bizlere emanet olan bu kenti gelecek kuşaklara çok daha güzel bir şekilde bırakmak, hizmet çıtasını her daim daha da yukarılara çıkarmak için 2020 yılında da var gücümüzle, daha da büyük bir azimle çalışacağız. Bu vesile ile değerli mesai arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni yılda aileleri ile birlikte sağlık, huzur, mutluluk ve başarı diliyorum” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.