logo

30 Ağustos 2019

BÜYÜK ZAFERİN 97. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97’inci yıl dönümü kutlamaları Valilik Makamında Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Özkan Bayır, Baro Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan tarafından tebriklerin kabulüyle başladı.

Atatürk Anıtında gerçekleştirilen çelenk sunum töreni ile devam edilen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programına, Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Özkan Bayır, Baro Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, POMEM Müdürü Mahmut Karabulut, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Mustafa Kuraş, kurum müdürleri, askeri erkân, gaziler, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Vali Fuat Gürel ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından Atatürk Anıta çelenk konması ile başlayan törende saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu.

Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Gökay Yıldız tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından öğrenciler tarafından şiirler okunurken, Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Boks, Judo ve güreş takımları gösterilerini sergiledi.

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen sportif yarışmalarda dereceye giren sporculara Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy ve Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından ödüllerinin verilmesinin ardından kutlama programı tören geçişi ile sona erdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.