logo

CHP SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANLIĞINDAN İTTİFAK AÇIKLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi Safranbolu İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada “Bizim İYİ Parti teşkilatına kapımız her zaman açıktır” denildi

Cumhuriyet Halk Partisi Safranbolu İlçe Teşkilatı İYİ Parti ile ilgili ittifak söylentileri ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı. Yapılan yazılı basın açıklamasında şu görüşlere yer verildi  “CHP Safranbolu ilçe başkanlığı olarak, Safranbolu’da seçim ittifakı yapmak için her türlü görüşme ve çabalarımıza rağmen ittifak sağlanamamıştır. Ancak iyi parti belediye başkan adayı Mustafa Özata’nın ittifak görüşmelerine açık olduğunu belirten çağrısına ilçe başkanlığı olarak bir açıklama yapma gereği duyduk.

Safranbolu ilçe başkanlığı olarak biz sürecin başından beri her türlü görüşmeye hazır olduğumuzu gösterdik. Partimizde aday adayı belirleme sürecinde Sayın Elif Köse’nin aday adayı olması üyelerimiz arasında çok olumlu bir enerji yaratmış, bu durum Aralık Ayında partimizde yapılan eğilim yoklamasında da açık biçimde ortaya konulmuştur. Üyelerimiz ve Safranbolu halkı tarafından büyük bir teveccühle karşılanan Sayın Elif Köse’nin adaylığı, 4 Ocak’ta yapılan Parti Meclisi toplantısında da onaylanarak kesinleşmiştir.

Bir aydır adayımızla yaptığımız saha çalışmaları sırasında halkımızdan aldığımız, bize çalışma şevki veren olumlu karşılıkların sürekli arttığını gözlemlediğimiz bir ortamda CHP Safranbolu ilçe başkanlığı olarak Elif Köse ‘ nin başkan adaylığında işbirliği yapmaya hazırız.

İYİ Parti teşkilatı ile işbirliği yapmayı  baştan beri çok istedik ve her düzeyde görüşmeler  yapılmştır. Halen üzerinde konuşabileceğimiz pek çok konu varlığını sürdürmektedir. Bizim İYİ Parti teşkilatına kapımız her zaman açıktır

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.