logo

ESKİPAZAR ESNAFINDAN KARABACAK’A YOĞUN İLGİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Milletvekili aday adayı Ahmet Karabacak, Eskipazar merkezde esnafları ziyaret etti. Eskipazar’da yoğun ilgili gören Ahmet Karabacak, bu ilgiden çok mutlu olduğunu belirterek “ Millet kararını vermiş, partimize yoğun bir ilgi var bu da beni çok mutlu etti” dedi.

Milletvekilliği aday adaylığını açıkladıktan sonra, seçim çalışmalarına başlayan MHP Karabük Milletvekili aday adayı Ahmet Karabacak, Eskipazar’da seçim çalışlarını devam ettirdi.

Başta pazar esnafı ve ilçe merkezinde bulunan diğer esnafları ziyaret eden MHP Milletvekili aday adayı Ahmet Karabacak, Eskipazar’da yoğun ilgi ile karşılandı. Esnafın sıkıntı ve sorunlarını çok iyi bilen MHP Karabük Milletvekili aday adayı Karabacak, 24 Haziranda yapılacak olan seçimlerde Cumhur ittifakına ve milletvekilliği seçimlerin dede Milliyetçi Hareket Partisi’ne esnafların oy vermesini istedi.

Eskipazar’da yaptığı seçim çalışmaları ile ilgili açıklamada bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili aday adayı Ahmet Karabacak “ Ben partimizden adayı adayı olan tüm arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum. Aday adaylığımı açıkladığım günden itibaren, gerek halkımızdan, gerekse esnaflarımızdan çok olumlu tepkiler aldım. Almış olduğum bu olumlu tepkiler beni çok mutlu etti. Tabiî ki seçim çalışmarımızı sadece Karabük merkezde yapmıyoruz. İlçelerimizde de çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bugün de Eskipazar’da pazarcı esnafı ve ilçe merkezinde bulunan esnaflarımız ile sohbet etme fırsatı buldum. Ben zaten ilçelerimizde ki esnaflarımızı oda başkanlığı zamanlarında da ziyaret edip, onların sorunları ile ilgileniyordum. Bugünde milletvekili aday adayı olarak onları ziyaret ettim. Eskipazar halkı ve esnafının bana göstermiş olduğu yoğun ilgiden son derece mutlu oldum. Esnaflarımız ve Eskipazar halkından Cumhur ittifakına ve milletvekilliği seçimleri için partimize oy vermelerini istedim.  Ben milletvekili adayı olsam da olmasam da, daha önceki seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi de gece gündüz demeden partim için çalışacağım. Partimizden çok değerli milletvekili aday adayları var, onlarla birlikte Karabük ve ilçelerinde Milliyetçi Hareket Partisini birinci parti yapıp, en azından Ankara’da partimizden Karabük’ü temsil edecek bir arkadaşımızı meclise göndereceğiz.  Milletvekili adayı ben olurum veya olmam ama hangi arkadaşımız olursa, milletvekili adayı gibi çalışacağından hiç şüphem yok” dedi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?