logo

İZMİR’DE KARDEMİR RÜZGARI!

Raylı sistemler sektörüne yönelik olarak Avrasya bölgesinin tek ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak bilinen Eurasia Rail, bölgedeki raylı sistemler sektörünün en önemli aktörlerini 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında fuarizmir’de bir araya getirdi.

200 fuar şirketine ve yaklaşık 12 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan Türkiye, demiryolu ve haddeleme stok endüstrisi için kamu ve özel sektörün önde gelen ürün ve hizmetleri sunan Eurasia Rail 2019 fuarına KARDEMİR’de katıldı.

Türkiye’nin en önemli raylı sistemler organizasyonu olan Eurasia Rail 2019 Fuarı’na katılan KARDEMİR, Stantında sergilediği yerli demiryolu tekerleği yurtiçi ve yurtdışından birçok ziyaretçinin ilgi odağı oldu.

2007 yılından bu yana 7.si düzenlenen ve raylı sistemler fuarının en büyük üreticilerinden biri olan KARDEMİR, bu seneye kadar ray üretimi ile girmişti. Özellikle bu yılın ikinci yarısında seri üretime girecek olan demiryolu tekerini Eurasia Rail 2019 fuar standında sergilemiş oldu.

Fuar sonrası bilgiler veren KARDEMİR Pazarlama Müdürü Onur Erkara; “Ulaştırma Bakanlığı ve Devlet Demiryolları ile birlikte fuarın başlangıcından itibaren KARDEMİR olarak fuar standında yerimizi aldık. Raylı sistemler sektörünün bütün oyuncularını bir araya getiren, Dünyanın en önemli ve prestijli fuarlarından biri olan ve önceki yıllarda Ankara ve İstanbul’da yapılan Eurasia Rail fuarı bu sene ilk kez İzmir’de başarı ile gerçekleştirildi. Yaklaşık on yıldır düzenlenen fuara raylı üretimlerle katılım sağlıyorduk bu sene ilk kez demiryolu tekerini standımızda sergilemiş olduk. KARDEMİR Demiryolu tekeri üretiminde yalnızca Türkiye’nin değil Dünya’nın sayılı üreticileri arasında yer alacak.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.