logo

11 Ocak 2020

KELTEPE KAYAK MERKEZİNE SERVİSLER BAŞLADI

Karabük Umumi Servis Aracı İşletmeciler Odası Başkanlığı,  2 bin rakımlı Keltepe Dağı’nda yer alan ve turizmde önemli bir destinasyon olması hedeflenen Keltepe Kayak Merkezine gitmek isteyen ama aracı olmaması nedeniyle gidemeyen vatandaşlarımız için servis araçları ile bu haftadan itibaren hizmet vermeye başlıyor.

Sadece hafta sonları gerçekleşecek olan seferler bu hafta sonu (Cumartesi-Pazar) başlayacak ve önümüzdeki haftalarda da aynı şekilde hafta sonları devam edecek. Trafik Komisyonundan ve Karabük Valiliğinden alınan izin doğrultusunda belirlenen güzergâhlarda gidiş-dönüş ücreti olarak vatandaşlardan 15 TL alınacak.

Servis araçlarının yolcu indirip bindirecekleri güzergâhlar şu şekilde belirlendi.  100. Yıl Güneş Market önünden Cumartesi ve Pazar günleri Saat:10.00’da,Karabük Terminali karşısında bulunan Şelale Büfe önünden Cumartesi ve Pazar günleri Saat:10.00’da, Cuma Pazarı karşısındaki eski Diş Hastanesi önündeki duraktan Cumartesi ve Pazar günleri Saat:10.00’da Keltepe Kayak Merkezine hareket edecek. Keltepe Kayak Merkezinden il merkezine geri dönüşler 16.30’da olacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.