logo

11 Ocak 2020

KGC’DEN ÜYELERİNE EĞLENCE PROGRAMI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Karabük Gazeteciler Cemiyeti (KGC), Yenişehir Büyük Kulüp’te üyelerime ve ailelerine bir eğlence programı düzenledi.

Düzenlenen geceye Karabük Valisi Fuat Gürel,  AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya ve yönetimi ile birlikte üyeler ve aileleri katıldı.

Gecede bir açılış konuşması yapan Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya “ Hem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü kutlamak hem de cemiyetinizin kuruluşunun 30. Yıl dönümü olması nedeniyle bir bir gece düzenledik. Tüm meslektaşlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

Geceye katılan başta Vali Fuat Gürel olmak üzere diğer konuklar da birer selamlama ve kutlama konuşması yaptılar.

Yapılan konuşmaların ardından Karabük Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluşunun 30. Yıl dönümü nedeniyle hazırlanan pasta, geceye katılan protokol tarafından kesildi. Pastanın kesilmesinin ardından gazeteciler gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik eşliğinde eğlendiler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.