logo

SAFRANBOLU İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer başkanlığında, İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi.  İlçe Halk Kütüphanesi salonunda gerçekleştirilen toplantıda, idarede birliğin sağlanması, yapılacak çalışmaların gözden geçirilmesi, teşkilatın ahenk içerisinde çalışması için gereken tedbirlerin alınması ve gerekli uygulamaların düzenlenmesi konuları ele alındı.

İlçede kamu kurumlarının müdür ve amirlerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Kaymakam Ürkmezer, çalışmaların daha verimli, sorunsuz, çözüm ve vatandaş odaklı olması amacıyla kurum amirlerine çeşitli konular ile ilgili talimatlar verildiğini, kurumların işleyişi ile ilgili kurum amirlerinden bilgi aldığını kaydetti.

Tüm bu çalışmaların ortak paydasının Safranbolu’da yaşayanların ve dünya mirası Safranbolu’nun en güzel hizmeti alabilmesi, Safranbolu’yu çok daha yaşanılır bir kent yapmak olduğunu ifade eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer, “Huzur kenti olan Safranbolu’da yatırımların yanı sıra güvenlik, asayiş ve eğitim de bizim için oldukça önemli” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?