logo

Saylar Hidrolik Yeni Yerinde Hizmete Başladı

saylar

Müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek adına yenilenen ve gelişen teknolojisiyle Hidrolik & Pnömatik alanında Karabük’te 25 yılı aşkın süredir hizmet veren Saylar Hidrolik, Yeşil Mahalledeki yeni yerinde hizmete başladı.

Saylar Hidrolik 1991 yılında Karabük’te kuruldu. Rekor, alçak ve yüksek basınçlı hidrolik hortum, hava ve yağ hortumları, buhar hortumu, paslanmaz flexible hortumlar ile boru ve boru bağlantı alanlarında tedarikçi olarak hizmet sunuyor. 1997 yılından itibaren hidrolik ve pnömatik sistemleri alanında faaliyet gösteriyor. Bu alanda isim yapmış ve tercih edilen markalar olan Mert, Faber Vana, Kastaş ve Kurtman markalarına ait bayilik hizmeti veriyor ve bölge temsilciliğini yapıyor.

Saylar Hidrolik; Karabük ilinin yanı sıra çevre illerde de gelişmiş olan demir çelik ve döküm sanayiinde entegre tesislerin genel sorunu olan yüksek ısı problemine ilişkin çözümler sunuyor.

Saylar Hidrolik, Isı dayanımı yüksek materyaller alanında dünyaca kalitesi kabul görmüş olan ADL INSULFLEX markasının Türkiye distribitörlüğünü alarak bu alanda Türkiye’nin çözüm merkezi haline geldi. Hidrolik pompalar, kumanda kolları, valfler, silindirler, filtre elemanları, hidrolik hortumlar, boru ve bağlantı elemanları gibi geniş bir yelpaze ile tedarik hizmeti gerçekleştiren Saylar Hidrolik müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile tüm beklentileri karşılamak üzere özveri ile faaliyetini sürdürüyor.

Firma sahibi Timurçin Saylar, amaçlarının müşterilerine daha iyi hizmet vermek olduğunu belirterek “25 Yıldır İlimizde Hidrolik & Pnömatik alanında gururla hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına, yenilenen ve gelişen teknolojisiyle; yeni işyerimiz Karabük Yeşil Mahallede hayırlısı ile hizmete girmiştir.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?