logo

VALİ ÇEBER OVACIK’TA İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU

Vali Kemal Çeber ilçe ziyaretleri kapsamında Ovacık ilçemizi ziyaret etti.

Ovacık Kaymakamlığı önünde Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu, Ovacık Belediye Başkanı Zafer Küpler, İl Genel Meclis üyeleri Muharrem Öter ve Recep Başdağ, ilçe müdürleri ve muhtarlar tarafından karşılanan Vali Çeber daha sonra Kaymakam Doğu’dan ilçe hakkında bilgiler aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Çeber ve beraberindeki protokol üyeleri, Erdal Aksu Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun tarafından dile getirilen istek ve taleplerin durumu hakkında bilgilerin verildiği toplantı yeni taleplerin dile getirilmesi ile sona erdi.

Muhtarlarla gerçekleştirilen toplantının akabinde bitme aşamasına gelen ve 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmete açılacak olan Çok Programlı Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan Vali Çeber, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ile yüklenici firma yetkililerinden bilgiler aldı.

Ovacık ziyaretinin son bölümünde Vali Çeber, Ovacık Kamp Eğitim Merkezi, Öğretmen Hasan Denli Kültür Evi ve İlçe Halk Kütüphanesinde yaptığı incelemelerin ardından Ovacık ziyareti sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?