logo

VERGİLİ VE UYSAL’IN SOSYAL MEDYA SÖZ DÜELLOSU!

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal arasında sosyal medyadaki söz düellosu devam ediyor.

Belediye Başkanı Vergili’nin sosyal medyadan Uysal’a yaptığı eleştirilere, Ak Parti Başkan Adayı Uysal’dan cevap gecikmedi. Uysal sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Vergili’nin yaptırdığı anketlerde kaybettiğini gördükçe daha çok yalan söylediğini ve doğruları ifade etmediğini belirterek “Rafet Bey 3 gün önce Karabük’e uğramadı diyor. Her hafta geldim deyince 3 gün sonra Karabük’ü tatil yeri olarak kullandı diyor. Hangi kurum müdürüyle toplantı yaptı diyor. Rafet bey benim sana önerim, sen anket yaptırma. Kaybettiğini gördükçe daha çok yalan söylüyorsun demiyorum, doğruları ifade etmiyorsun, daha çok saldırganlaşıyorsun. Yakışmıyor…

RAFET BEY İŞİ İYİCE SİYASİ MİZAH A DÖKTÜ!

Şimdi Rafet beye diyorum ki:

Sen Karabük Belediye Başkanı olarak Karabük’ü yaşanabilir bir yer yapmakla yükümlüsün. 10 senedir hem bir şey yapamadın, hem de kendin bile Karabük’ü ikamet etmeye değer görmeyip Safranbolu’da ikamet ediyorsun.

Sen de, rektörken Safranbolu’ da ikamet ettin diyorsun.

Konu Safranbolu’da oturmak değil Rafet bey, Karabük Belediye Başkanı iken Safranbolu da oturmak.

Biz oturduk. Çünkü, üniversitenin rektörlük konutu Safranbolu’daydı ve üniversitenin hizmet sınırları Safranbolu’yu kapsıyordu.Ama şuna söz veriyorum; Rafet bey benim yönetimimde, Karabük e taşınmak için can atacaksın can!

Etiketler: » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.